זר ליולדת

אישה אחרי לידה. נמצאת בבית החולים לאחר שעברה חוויה לא רגילה. היא מתחילה לחשוב מה עושים מכאן הלאה. היא יושבת בחדר ומניקה את הרך הנולד ואז מתחיל מצעד השליחים עם הזרים הכי יפים שהיא ראתה. עם הצבעים המדהימים של פרחים צבעוניים ומחייכים שנותנים הרגשה כה נעימה. איזה זר מדהים היא מקבלת. כמה שהפרחים מחייכים אליה בקריצה ונותנים את ההרגשה כי חשבו עליה שם בחוץ. מכבדים אותה. שמעו כי היא ילדה ורוצים לאחל לה מזל טוב ובהצלחה. כמה שזה נכון וכמה זה משפיע. את מצפה או לא מצפה לזר? כן. את מצפה. והנה הזר מגיע ואחריו עוד אחד ועוד אחד וכל אחד שונה בגודל ובצורה ובצבעים ובעטיפה ובברכה המצורפת אבל לכולם מכנה משותף אחד. כל אחד מהשולחים פינה כמה דקות לכבודך. שלח לך זר פרחים לאות הוקרה וידידות ואהבה ואת כבר מחייכת בסיפוק והנאה ואוהבת את כולם. כמה חשוב הרגע הזה כמה הוא מעודד כמה הוא מרגיע כמה הוא מחזק את האישה הצעירה וכמה מלים שלא נאמרו מסתתרות מאחורי כל פרח וגבעול.

זר ליולדת משלוחים

החדר מתמלא בזרי פרחים מריחים בריחות מדהימים וכל החדר מחייך בהנאה. הצוות הרפואי נכנס ויוצא מחויך והתינוק או התינוקת מקבלים בחזרה המון אהבה וכשהיולדת הולכת הביתה עם כל הפרחים המדהימים היא יודעת שכולם עשו את הדבר הנכון עבורה והיא בתמורה בפעם הבאה תעשה בדיוק את אותו הדבר לחברה או לאחות שתביא את הילדים שלה לעולם, לא לפני שתחשוב איזה זר יגרום ליולדת לחייך בהנאה ובאושר.

הזמינו משלוח ישירות לבית היולדות: 02-6480318

אולי יעניין אותך גם > משלוחי פרחים בירושלים > פרחים ליום הולדת בירושלים > זרי כלה בירושלים > קישוטי רכב לחתונה בירושלים > פרחים ליום אהבה בירושלים > זרי אבל בירושלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *