החיים של כולנו מלאים וגדושים בחוויות רבות חלקן שמחות וחלקן פחות. מספר רגעים בחיים הם רגעי הנחת והאושר שכל אחד מייחל להם: יום הולדת, ברית מילה, בת בר מצווה, גיוס לצבא, סיום לימודים, חתונה, לידה של תינוק, כניסה לבית חדש ועוד ועוד. אספו את הרגעים האלו, הנציחו אותם בתמונות ואספו חוויות. הפכו את הרגע למשמעותי ובל יישכח. בשיר, בפרח, במתנה.
אז למי נשלח זר פרחים מרענן וססגוני? את לב מי נשמח? למי ניתן שתומת לב אוהבת?
לא מזמן חברה שלי הגיעה לגיל 70. בהחלט אירוע חשוב וראוי לציון. היא קיבלה הרבה מאוד משלוחי פרחים מחברים ומשפחה. זה כל כך שימח אותה עד שלא ידעה מה לומר מרוב אושר. היא הייתה אסירת תודה על תשומת הלב, והאהבה שהיא קיבלה ועל כך שהבית התמלא בריחות של פריחה, בפרחים מסוגים שונים וצבעים שכל השבוע היא שלחה מכתבי תודה נרגשים שלוחים.
בת אחותי ילדה בת והייתי בחנות הפרחים. בחרתי בזר פרחים לבנים וצהובים לאות של פריחה ולבלוב. הבאתי את הפרחים והעליתי על שפתיה את החיוך היפה ביותר שהיה לה אי פעם. שמחתי בשמחתה וראיתי כמה אושר הפרחים הביאו לה.
כשקילתי בעצמי זר פרחים להולדת הבנות לא היתה שמחה ממני. ראיתי כי חשבו עליי, הקדישו זמן ותשומת לב בבחירת הפרחים ובגודל הזר. ככל שהזר היה גדול יותר חשבתי על היחס של הנותן. אין ספק כי זר גדול ויפה עושה את העבודה אם כי גם פרח אדום עטוף בסרט ושניתן מכל הלב מציין את האהבה של הנותן ומשמח אותי למשך כל היום. כשמחלקי הפרחים מגיעים לבית הקפה שאני נמצאת בו ומציעים פרח אין שמה ממני בעולם…

אולי יעניין אותך גם > משלוחי פרחים בירושלים > פרחים ליום הולדת בירושלים > זרי כלה בירושלים > קישוטי רכב לחתונה בירושלים > פרחים ליום אהבה בירושלים > זרי אבל בירושלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *