בכניסתך לחנות הפרחים כדי לבחור את הזר המושלם ליום הולדת אתה מעביר את עיניך על המבחר העצום של הפרחים ומתחיל לחשוב מה מתאים ומה לא. איזה זר ובאיזה צבע, מהו הגודל המתאים ואיזה סוג וסגנון של פרחים. נופלות עיניך על זר ורדים אדומות, ואז על הורדות והלבנות ולרגע אתה מתבלבל מהיופי ומהקריצה של הפרחים. הם מסודרים כה יפה שבא לך לקחת אותם במהירות אבל אז אתה נזכר כי אתה צריך לבחור את המתאים ביותר.
ליום ההולדת של אימא שלך תבחר את הגדול ביותר והצבעוני ביותר, עטוף בנייר צבעוני ותכתוב לה ברכה מרשימה, לאהובת לבך זר ורדים אדומות, לבוסית במשרד עציץ מעניין עם טוויסט מרשים, לבתך היקרה זר שמשלב חרציות וירוק ולילך. לאחותך שילדה זר פרחים מרשים שיעשה לה שמח בלב ולמסיבת אירוסין של בת אחותך זר שיש בו תקווה לחיים טובים ומאושרים עם בחיר ליבה.
חשבת שלבחור זר ליום הולדת זה קל? התשובה היא לא. שלא יחשבו שאתה קמצן או פזרון מדיי, שלא תרגיש שלא נתת מספיק תשומת לב, שלא תראה התלהבות יתר לחברה, שלא תשכח להתאים את הזר לאירוע המתאים ושאתה תצא בהרגשה טובה מהחנות שבה המוכר נתן לך את השרות הטוב ביותר ואת התחושה שעשית את הדבר הנכון.
יום הולדת הינו אירוע חשוב מאוד שמציין את הקשר שלך לאותה אישיות שלה אתה נותן זר. תשקיע קצת מחשבה וכסף והתוצאות תהיינה נהדרות. אפשר לתת שתומת לב עם זר פרחים, אפשר להתפייס, אפשר לתת תקווה, לגרום לחייך, לקרב לבבות, לחמם את הלב וההרגשה וכמובן לתת לעצמך את ההרגשה כי עשית את הדבר הנכון.
היכנס לחנות או למשתלה הקרובה ביותר ותשקיע מחשבה בבחירת הזר. התייעץ עם מוכר ועטוף את הזר במלים חמות, בעטיפה מתאימה ובצרור ברכות מהלב. בהצלחה!!!

אולי יעניין אותך גם > משלוחי פרחים בירושלים > פרחים ליום הולדת בירושלים > זרי כלה בירושלים > קישוטי רכב לחתונה בירושלים > פרחים ליום אהבה בירושלים > זרי אבל בירושלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *