כדי להבדיל בין יום חג ליום חול, בין שבת וימים אחרים.  זרי פרחים נבדלים זה מזה בצבעם וסוגם. פרחי לבנים מרמזים על חידוש וניקיון. מקשטים את השולחן בלבן כדי סמל את השנה החדשה ולהבדיל אותה מהשנה החולפת. לקבל את השנה החדשה בצבע לבן ולתת אווירה של חג ושמחה לשולחן החג. זרי פרחים הם אמצעי להביא שמחה ואושר לסובבים אותך.
כשאתם מתארחים ומביאים זרי פרחים אתם נותנים יחס, באים עם ידיים מלאות ונותנים תחושה של הערכה חיבה למארחים. זרי פרחים מביאים שמחה ואושר למקבלים ולנותנים. הם מסמלים את החיים המתחדשים ומעלים חיוך על הפנים.
הם מגוונים בצבעים, בסוגם, בסידורם, במינם. הסידורים הלבנים כמו סיפן, שושן צחור מסמלים התחדשות. גיבסנית, שושן צחור, סייפן לבן עופרים שהם נותנים את הגוון המתאים לשולחן החג.

זרי פרחים שתביאו לחג מסמלים יוקרה והבחירה שלכם מרמזת עד כמה אתה מעריכים את הצד המקבל ומהי מידת הקרה ביניכם.
אל תשכחו את הקרובים לכם המחכים ליחס של אהבה. שמרו על הקשר והעניקו ליקיריכם המבוגרים והצעירים והביעו את הרגש העמוק של האהבה.

לפנינו שנה חדשה. ראש השנה, יום כיפור וחג הסוכות. זוהי הזדמנות פז לשנות אווירה, לבקש סליחה, להתפייס, לאהוב. להעריך, להתחדש, לתת תחושה של קרבה והערכה, לפתוח את הלב, לחדש או לשמר קשרים, לשנות את כל היחס והקרבה בין אנשים ולייפות את השולחן והבית.
לקראת חג הסוכות המסמל את חג האסיף זר פרחים בסוכה ועל שולחן החג יזמינו אורחים קרובים ורחוקים ויקשטו את האוויר בשמחה, המצווה של החג.
היכנסו לחנות הפרחים המובילה בירושלים ובחנו את ההיצע. בחרו את הטוב ביותר והכניסו לשם את הרגש, ההערכה ומידת הקשר עם אותם האנשים להם אתם מעניקים את הפרחים.

אולי יעניין אותך גם > משלוחי פרחים בירושלים > פרחים ליום הולדת בירושלים > זרי פרחים בירושלים > קישוטי רכב לחתונה בירושלים > פרחים ליום אהבה בירושלים > זרי אבל בירושלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *